Санаторій «Лісова казка»
(04130) 5-45-19 приймальне відділення

«Соляна печера»

Лікувально-оздоровчий комплекс «Соляна печера» є четверим поколінням галокамер, що використовують в альтернативній медицині. Конструкція цього комплексу дозволяє отримувати необхідний рівень іонообміну, вентиляції та виключає пильові та бактеріальні забруднення. Основним будівельним матеріалом «Соляної печери» є Кримська натуральна морська сіль Сакского озера, що містить багато численні мікроелементи для моделювання унікального мікроклімату.

Багатогранність лікувальних ефектів комплексу «Соляна печера» обумовлена особливими комфортними, екологічними і психофізіологічними умовами, в яких перебуває пацієнт. Атмосфера соляної кімнати інтенсивно насичується мікрочастинками морської солі природнім способо за рахунок прокачування повітря через пори в стінових сольових блоках спеціальним вентиляційним обладнанням. Лікувальні фактори газокамери (іони калію, натрію, магнію, ряд мікроелементів) здійснює протизапальний, імуномоделюючий, бронхолітичний, седативний і релаксуючий вплив. Проводяться в «Соляній печері» одночасно з аероіонізацією психотренінги, використання психотерапевтичного аудіовізуального дизайну являє собою потужний лікувально-оздоровчий засіб,який за багатьма показниками залишає далеко позаду фармакотерапію, фітотерапію, рефлексотерапію.

Клінічна практика

Дихальна система: підвищення легеневої вентиляції, збільшення газового обміну, активізація епітелію легеневим способом, протизапальна дія, протиалергена дія, бронхолітична дія, бронхолітичний вплив.

Центральна нервова система: нормалізація функціонального стану центральної нервової системи, зниження втоми, заспокійливе, легке снодійливе, знеболювальна дія, антистресовий вплив.

Обмінні процеси: підвищення окислювально-відновлювальних процесів, стимуляція вуглецевого, білкового і водного обмінів, підвищення синтезу ферментів, зниження рівня цукру в крові.

Система кровообігу: зниження артеріального тиску, покращення мікроциркуляції, спазмолітичний ефект.
Система крові: нормалізація формули крові, підвищення вмісту гемоглобіну, нормалізація електролітичного обміну, імуномоделюючий вплив, відновлення кислотно-лужного балансу.

Для різного віку пацієнтів:

Для дітей: відновлення і зміцнення імунітету, профілактика і лікування ГРВІ, грипу, алергічних реакцій, пуль монологічних і дерматологічних захворювань Для людей середнього віку: нормалізація обмінних процесів, очищення легень від продуктів куріння та забруднення оточуючого середовищаа, омоложувальний вплив на шкіру, профілактика целюліту, позитивний психоемоційний і антидепресивний вплив.

Для людей похилого віку: нормалізація артеріального тиску, позитивний вплив на серцево-судинну, ендокринну систему, шлунково-кишковий тракт, стабілізація вегетативної нервової системи, підвищення ослабленної функції самоочищення легень.
Позитивний ефект після 3-4 тижневого курсу лікування отримуємо у 96% хворих, побічні реакції не виявлені. Про це свідчать відповідні висновки з клінічної апробації.

Санаторно-куруротне лікування

  • Прискорена адаптація приїжджаючих з інших кліматичних зон та часових поясів, що дозволяє оптимально використати час перебування в санаторії.
  • Використання природного і штучного екологічних факторів у лікуванні.

top