Санаторій «Лісова казка»
(04130) 5-45-19 приймальне відділення

Перукарня

В штаті санаторію «Лісова казка» працює професійний перукар. Відповідно маємо всі необхідні аксесуари для надання послуг з якісної та нестандартної стрижки, завивки, мелірування, крашення волосся.

Мета створення – прагнення до досконалості, надавати сервіс, який Ви заслуговуєте, адже, кожен з нас заслуговує кращого. Прикладаємо зусиль, щоб відвідавши наш салон Ви могли сказати – нас розуміють, перетворюють в міс чи містер ідеальність, і просто надихають. Для цього ми постійно підтримуємо філософію Кайдзен і розвиваємось, розширюємо асортимент послуг для догляду за Вашою красою і здоров’ям, намагаємось врахувати в своїй роботі якомога більше факторів, для задоволення найвибагливіших смаків та вподобань, прагнемо, щоб Ви відчували комфорту у всьому.
Причина, чому люди відвідують салони краси – бажання задоволення. Ми готові задовольняти це побажання своїх клієнтів.

Застосовуючи досвід та традиційний підхід до краси в поєднанні з новітніми технологіями та високої якості засобів, які застосовуємо, кваліфіковані майстри, косметологи і масажисти допоможуть Вам вирішити естетичні проблеми шкіри, тіла, запропонують програми по корекції фігури, процедури по догляду за шкірою рук і ніг, вернуть красу та здоров’я волоссю, допоможуть розслабитись і зняти стрес.

НовиниПеревірте себе

  • Турбують болі у спині та суглобах?
  • Непокоїть стан серцево-судинної системи?
  • Необхідно дбайливо підібрати лікування й відновити здоров’я батьків?
  • Хочете позбутися зайвої ваги?
  • Втомились від роботи і стресів?
  • Бажаєте пройти повноцінне обстеженння?
Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на одне запитання, звертайтесь до санаторію «Лісова казка». Ми допоможемо Вам позбавитись недуги та повернути радість життя

 

top