Санаторій «Лісова казка»
(04130) 5-45-19 приймальне відділення

Маршрут пацієнта

Маршрут проїзду до санаторію «Лісова казка»:

З м.Київа : від метро Житомирська або АС «Дачна» міжміською маршруткою Житомир-Київ, або будь-якою маршруткою яка їде у напрямку м .Коростишів ,до ценральної АС м.Коростишів, від центральної автостанції м.Коростишів міською маршруткою №1 до кінцевої зупинки вул.Щербакова .Від зупинки рухатись пішохідною доріжкою ліворуч вздовж траси Київ-Чоп в напрямку Київа 500 метрів до пішохідного переходу (перетинаючи автомобільний міст через річку Тетерів).Перейти пішохідний перехід. Біля центрального входу в санаторій розміщено скульптури трьох богатирів та надпис «Лесная сказка».Якщо маршрутка їде в об’їзд м.Коростишів –санаторій розташований на 106 км траси Киів –Чоп відразу після вказівника «Коростишів».

Щоденно окрім суботи та неділі о 8-00 від центральної автостанції м.Коростишів відправляється службовий автобус КАВЗ який прибуває безпосередньо до санаторію

У разі приїзду власним автотранспортом з будь-якого напрямку зручніше рухатись трасою Київ-Чоп в об’їзд м.Коростишів. У разі руху зі сторони м.Житомир санаторій розташований на 106 км траси Київ-Чоп по лівій стороні .У разі руху зі сторони м.Киів санаторій розташований праворуч -100м від вказівника Коростишів на 106 км траси.

З м.Житомир: З Центрального автовокзалу міжміською маршруткою до АС Коростишів (Перелік маршрутів у напрямку м.Коростишів та платформу відправлення дізнатися в касах автовокзалу)-від АС Коростишів міською маршруткою №1 до кінцевої зупинки вул.Щербакова .Від зупинки рухатись пішохідною доріжкою ліворуч вздовж траси Київ-Чоп в напрямку Київа 500 метрів до пішохідного переходу(перетинаючи автомобільний міст через річку Тетерів). Перейти пішохідний перехід. Біля центрального входу в санаторій розміщено скульптури трьох богатирів та надпис «Лесная сказка». Якщо маршрутка їде в об’їзд м.Коростишів –санаторій розташований на 106 км траси Киів –Чоп перед виїздом з м.Коростишів.

Прибувши до санаторію рухатись згідно вказівникам у напрямку приймального відділення.

НовиниПеревірте себе

  • Турбують болі у спині та суглобах?
  • Непокоїть стан серцево-судинної системи?
  • Необхідно дбайливо підібрати лікування й відновити здоров’я батьків?
  • Хочете позбутися зайвої ваги?
  • Втомились від роботи і стресів?
  • Бажаєте пройти повноцінне обстеженння?
Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на одне запитання, звертайтесь до санаторію «Лісова казка». Ми допоможемо Вам позбавитись недуги та повернути радість життя

 

top