Санаторій «Лісова казка»
(04130) 5-45-19 приймальне відділення

Аромо та музикотерапія

Музикотерапія - психотерапевтичний метод, що використовує музику як лікувальний засіб. Термін «музикотерапія» має греко-латинське походження і в перекладі означає «лікування музикою».

Згідно з декількома науковим дослідженням, прослуховування сонати ре-мажор для фортепіано Моцарта допомагає знизити кількість нападів епілепсії у хворих (так званий «Ефект Моцарта». Деякі медики вважають, що музика сприяє розслабленню мускулів, особливо при прискореній ходьбі та бігу, і може застосовуватися в якості додаткової реабілітаційної терапії для підтримки гарної фізичної форми сердечників і людей, що страждають від ожиріння. Крім того, музика має стимулюючу дію на настрій і емоції, дозволяючи підтримувати спортивний дух і тим самим довгостроково впливаючи на фітнес-досягнення.

Прослуховування музики певного типу здатне уповільнити серцебиття і знизити кров'яний тиск. Дослідники перевірили різні комбінації музики і тиші і з'ясували, що найкраще на кровотік і серце діють мелодії, багаті акцентами і що чергують швидкі і повільні такти. Арії Верді, яким передують 10-секундні музичні вступу, виявилися прекрасно синхронізованими із серцево-судинним ритмом.

Аромотерапія — це стародавнє, вдосконалене віками мистецтво використання ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров'я та для косметичного догляду за тілом. Використання ароматичних речовин відоме ще з часів стародавніх культур Єгипту, Індії і Китаю, античної Греції та Риму.

Застосування аромотерапії дає чудові результати при лікуванні людей різного віку, страждаючих від найрізноманітніших порушень — від серйозних захворювань до звичайних простуд

Застосовують ефірні аромомасла: м’яти, апельсину, лимону, анісу, ілангове, чайного дерева та ін.
Показання – депресія, порушення памяті, уваги, кровообігу, сну, головні болі, нервове збудження, вегето-судинна дистонія, перевтома, кардіоневрози, ішемічна хвороба серця, аритмія, простудні захворювання, грип, ангіни, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, гайморит, зниження імунітету.

 

НовиниПеревірте себе

  • Турбують болі у спині та суглобах?
  • Непокоїть стан серцево-судинної системи?
  • Необхідно дбайливо підібрати лікування й відновити здоров’я батьків?
  • Хочете позбутися зайвої ваги?
  • Втомились від роботи і стресів?
  • Бажаєте пройти повноцінне обстеженння?
Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на одне запитання, звертайтесь до санаторію «Лісова казка». Ми допоможемо Вам позбавитись недуги та повернути радість життя

 

top