Санаторій «Лісова казка»
(04130) 5-45-19 приймальне відділення

Масаж

 Масаж (від фр. Masser - розтирати) - сукупність прийомів механічної і рефлекторної дії на тканини і органи у вигляді розтирання, тиску, вібрації, проведених безпосередньо на поверхні тіла людини як руками, так і спеціальними апаратами через повітряну, водну чи іншу середу з метою досягнення лікувального чи іншого ефекту.


Додатково до механічних впливів, для посилення ефекту, застосовують в першу чергу масажні масла, а також різні ароматичні, запашні олії, лікарські мазі, гелі, інші препарати та температурні впливи (наприклад, криомассаж).
З вищепереліченого списку фахівці віддають свою перевагу масажним олив, оскільки саме вони являють собою вже готові суміші, створені саме для масажу, і враховують всю специфіку процесу (забезпечують ковзання рук масажиста і певним чином діють на масажованого).

Зовнішні подразнення сприймаються рецепторами шкіри і м'язів, рефлекторними точками, і передаються в центральну нервову систему. Потік імпульсів, залежно від застосовуваної техніки і прийомів масажу, може стимулювати і підвищувати тонус центральної нервової системи, або, навпаки, надавати на неї загальмовують і розслаблюючу дію, що позитивно впливає на діяльність всіх фізіологічних систем організму. При цьому грамотне застосування масажних масел певного складу і спрямованості, може як посилювати вище перелічені впливу на потрібних ділянках тіла людини, так і знижувати їх. З метою створення такого додаткового ефекту застосовуються масажні масла, що включають в себе натуральні активні компоненти.

Лікувальний масаж використовується на всіх етапах, як в процесі лікування, так і після нього - в реабілітаційній фазі, і практично не має меж застосування.

 

НовиниПеревірте себе

  • Турбують болі у спині та суглобах?
  • Непокоїть стан серцево-судинної системи?
  • Необхідно дбайливо підібрати лікування й відновити здоров’я батьків?
  • Хочете позбутися зайвої ваги?
  • Втомились від роботи і стресів?
  • Бажаєте пройти повноцінне обстеженння?
Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на одне запитання, звертайтесь до санаторію «Лісова казка». Ми допоможемо Вам позбавитись недуги та повернути радість життя

 

top