Санаторій «Лісова казка»
(04130) 5-45-19 приймальне відділення

Фізіотерапія

Фізіотерапія (від др.-греч. Φύσις - природа + θεραπεία - лікування) - спеціалізована область клінічної медицини, що вивчає фізіологічну і лікувальну дію природних і штучно створюваних фізичних факторів на організм людини.

Фізіотерапія є одним з найбезпечніших методів лікування на сьогоднішній день. Фізіотерапія застосовується як самостійно так і в сукупності з іншими методами лікування. Фізіотерапія особливо ефективна в складі комплексного лікування. У нашому санаторії є безліч апаратів, що дозволяють проводити якісну реабілітацію хворих при різних захворюваннях дихальних шляхів.

Процедури

Лікувальні процедури в санаторії «Лісова казка» проводяться на базі низки сучасних апаратів використання яких залежить від захворювання та лікувальної карти пацієнта. Зокрема, серед апаратів процедурних кабінетів міститься: одноканальний прилад «Радіус-01», апарат лікування імпульсним магнітним полем «АЛИМП-1», прилад імпульсної лазерної терапії «Узор-А-2К», апарат стимуляції і електротерапії «ЭЛЭСКУЛАП», лазерний апарат «МІЛТА», апарат для лікування пацієнтів з використанням низкочастотного або середньо частотного ультразвуку та імпульсного магнітного поля «МИТ-11», ультразвуковий інгалятор «ВУЛКАН-1», стаціонарний апарат Дарсонваля «Іскра-1», апарат УВЧ-80 (модель 80-3 Ундатерм), апарат ДТ-50-3 «Тонус-1», апарат для лікування синусоїдальними модульованими токами «Амплипульс», галогенетатор «IONNA»

Електропроцедури при захворюваннях ЛОР - органів та бронхолегеневої системи

Апарат «Елескулап», «Радіус - 01», Поток-1 (електрофорез). Захворювання органів аихання, такі як тонзиліт, хронічний бронхіт, отит, гайморит, запалення легень не в гострій формі. Туберкульоз легень на фоні хіміопрепаратів.

Детальніше...

НовиниПеревірте себе

  • Турбують болі у спині та суглобах?
  • Непокоїть стан серцево-судинної системи?
  • Необхідно дбайливо підібрати лікування й відновити здоров’я батьків?
  • Хочете позбутися зайвої ваги?
  • Втомились від роботи і стресів?
  • Бажаєте пройти повноцінне обстеженння?
Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на одне запитання, звертайтесь до санаторію «Лісова казка». Ми допоможемо Вам позбавитись недуги та повернути радість життя

 

top