Санаторій «Лісова казка»
(04130) 5-45-19 приймальне відділення

Кімнати підвищеного комфорту

Стоматологія

Одним з видів послуг, які цінують наші постійні відвідувачі є послуги стоматолога.

Без поспіху та черг, які ви можете спостерігати в ваших стоматологічних клініках, маючи на озброєні сучасне стоматологічне крісло, нове обладнання, і навіть дороге обладнання для фотополімерного пломбування, і як обов’язків елемент - неквапливу бесіду нашого стоматолога, Ви зрозумієте, що зуби краще лікувати в санаторії.

Ми прагнемо щоб пацієнтів санаторію «Лісова казка» не турбували жодні болі, і кожен міг реабілітувати та відновити життєві сили на довгий предовгий час.

Детальніше...

Перукарня

В штаті санаторію «Лісова казка» працює професійний перукар. Відповідно маємо всі необхідні аксесуари для надання послуг з якісної та нестандартної стрижки, завивки, мелірування, крашення волосся.

Мета створення – прагнення до досконалості, надавати сервіс, який Ви заслуговуєте, адже, кожен з нас заслуговує кращого. Прикладаємо зусиль, щоб відвідавши наш салон Ви могли сказати – нас розуміють, перетворюють в міс чи містер ідеальність, і просто надихають. Для цього ми постійно підтримуємо філософію Кайдзен і розвиваємось, розширюємо асортимент послуг для догляду за Вашою красою і здоров’ям, намагаємось врахувати в своїй роботі якомога більше факторів, для задоволення найвибагливіших смаків та вподобань, прагнемо, щоб Ви відчували комфорту у всьому.
Причина, чому люди відвідують салони краси – бажання задоволення. Ми готові задовольняти це побажання своїх клієнтів.

Застосовуючи досвід та традиційний підхід до краси в поєднанні з новітніми технологіями та високої якості засобів, які застосовуємо, кваліфіковані майстри, косметологи і масажисти допоможуть Вам вирішити естетичні проблеми шкіри, тіла, запропонують програми по корекції фігури, процедури по догляду за шкірою рук і ніг, вернуть красу та здоров’я волоссю, допоможуть розслабитись і зняти стрес.

Детальніше...

Культмасові заходи

Активом яким дуже дорожить весь наш адміністративний та медицинський персонал є наше невпинне джерело ідей з організації дозвілля і його безпосередній організатор – Павло Полозюк.

Кожен, хто хоч раз відпочивав у санаторії «Лісова казка» знайомий з цією позитивною людиною, людиною небаченої енергії і бажання.

Ви запланували невелике свято, приготували номер для привітання але не маєте акомпоненту, або хочете відпочити на дискотеці, чи бажаєте приємно привітати Вашого колегу по роботі – Павло Полозюк саме та людина, яка Вам потрібна.

Не вірите?

Детальніше...

Бібліотека

Для всіх хто цінує книжку як невпинне джерело натхнення і ґрунту для мислення ми запрошуємо до нашої бібліотеки. Маємо примірники як світової класики, так і сучасних українських авторів, що гостро висвітлюють сучасну проблематику життя індивідууму.

Загальна кількість першоджерел налічує близько 6 000 примірників. Кожен хто цінує класичний детектив, художній роман, сучасну поезію, короткі біографічні довідки або ессе – знайде в нашій бібліотеці літературу на будь-який смак.

Затишні куточки нашого санаторію спонукають залишитися наодинці з природою, відволіктися від сучасної «біганини» і прочитати з декілька десятків сторінок улюбленого літературного шедевру. Спробуйте – ви це обов’язково оціните !

Детальніше...

Кінозал

Як і будь-який заклад подібного рівня надання послуг, ми пропонуємо перегляд фільмів та романтичних історій для наших пацієнтів. Теплі і затишні приміщення кінозалу, великий екран і зручні крісла дозволяють зануритися в атмосферу фільму забуваючи про теперішній час.

Зрозуміло, що сеанси здебільшого організовані в вечірній час, коли кожен із пацієнтів отримав всі лікувальні процедури і звільнив час для дозвілля і відпочинку.

top